Misją fundacji jest wpływanie na poprawę zdrowia i samopoczucia jednostek i wspólnot poprzez używanie artystycznych środków wyrazu, praktykowanie współczucia i stosowanie technik uważności.

Celem fundacji jest zapewnienie różnorodnych aktywności pozwalających na wypracowanie potrzebnych umiejętności, oferowanie bezpośredniego wsparcia wykluczonym członkom spoleczności oraz umożliwianie rozwoju młodym artystom.

www.fundacjavoices.com 

Mindfulness Association Polska działa w Polsce od 2014 roku. Podmiotem odpowiedzialnym jest Fundacja Voices, założona przez Annę Zubrzycki.

Mindfulness Association Polska powstało na licencji Mindfulness Association UK, która jest organizacją non-profit, którą założył Rob Nairn, który jest odpowiedzialny za tworzenie programu kursów MBLC i CBLC, a także programu studiów magisterskich z zakresu uważności na Uniwersytecie w Aberdeen, w Szkocji.

Mindfulness Association Polska jest jedyną organizacją szkolącą nauczycieli MBLC (Mindfulness Based Living Course) i CBLC (Compassion Based Living Course) w Polsce.

www.mindfulnessassociation.org.pl

Liwia Pawlik. Nauczycielka uważności w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course) w procesie certyfikacji. Certyfikowany coach, trenerka rozwoju osobistego.

Z uważnością związana od 2015 roku, gdy ukończyła swój pierwszy kurs mindfulness.

Dzięki praktyce, jak mówi sama o sobie, żyje pełniej, mniej się lęka, więcej w niej spokoju. Z dnia na dzień mocniej smakuje życie i relacje w poczuciu radości istnienia. Tej głębokiej radości, która jest w nas i może być zawsze, czasami równolegle ze smutkiem, czy bólem.

Pomysłodawczyni i koordynatorka Wrocławskiego Tygodnia Uważności.

“Moim marzeniem było, i jest nadal, szerzenie idei i praktyki uważności w sposób docierający do szerokich grup. I to marzenie własnie teraz, dzięki Wrocławskiemu Tygodniowi Uważności, spełnia się.”

www.liwiapawlik.com